خریدار ضایعات در لویزان

خریدار ضایعات در لویزان

خرید ضایعات لویزان

خرید ضایعات لویزان : شرکت ضایعاتچی آهن در لویزان یکی از بزرگترین خریداران انواع ضایعات فلزی و رنگی می باشد که آماده خریداری جزئی و کلی ضایعات از هر نقطه از تهران می باشد. مجموعه ما، ضایعات شما را به بالاترین قیمت و تسویه نقدی خریداری می کند، فقط کافیست با ما تماس بگیرید. کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته و ۷ روز هفته آماده حضور در محل و مشاهده ضایعات شما و خریداری به بهترین قیمت منصفانه می باشد.

تلفن تماس عدلی: ۰۹۱۲۸۸۹۴۸۶۵
تلفن تماس خدایی : ۰۹۱۹۰۴۳۶۱۳۴

خرید ضایعات آهنی لویزان

ضایعات آهنی به ضایعات فولادی کم کربن گفته میشود که به آن قراضه آهن هم گفته میشود که آنها را ذوب و بازیافت میکنند و دوباره در صنایع تولیدی مانند بسته بندی مواد غذایی، خودرو سازی، قطعه سازی و نفت و پتروشیمی استفاده میکنند.

خرید ضایعات فلزی لویزان

ضایعات فلزی انواع مختلفی دارند که ضایعات آهن با بشترین حجم تولید و مصرف در راس این نوع ضایعات قرار میگیرد در ایران میزان تولید ضایعات آهن در حدود یک و نیم میلیون تن می باشد که از منابع مختلفی حاصل میگردد

انواع ضایعات آهن و درجه بندی آنها

ضایعات آهن سوپر ویژه
آهن آلات ساختمانی مانند تیرآهن، خرده میل گرد، گوشه ورق ضخیم، نبشی و شاسی خودرو ها و …

ضایعات آهن ویژه
ورق روغنی سیاه و بدون زنگ زدگی، تکه نبشی، سر تیر آهن، انواع میلگرد و چهار پهلوی کوتاه قد و تکه ناودانی و …

ضایعات آهن درجه یک
لوله سیاه صنعتی ، قوطی و پروفیل بدون زنگ زدگی، انواع لوازم موتوری سبک و سنگین، شاسی اتومبیل سنگین، سر و ته آبگرمکن بدون رسوب

ضایعات آهن درجه دو
درب و پنجره، تنه دوچرخه و موتور سیکلت، آبگرمکن بدون رسوب برش خورده، لوله بار گالوانیزه، لوله بار سبک و انواع توری

ضایعات آهن درجه سه
ورق گالوانیزه مستعمل و رنگ خورده، حلب بهداشتی فله، منبع اگزوز و شلنگ های فشار قوی سوخته

ضایعات آهن درجه چهار
انواع پلیسه زنگ نزده (با حداقل دو درصد کسر)

قیمت ضایعات آهن

قیمت ضایعات آهن به عوامل مختلفی بستگی دارد و بر این اساس قیمت آن هم متغیر است. عواملی همانند مکان و زمان خرید و فروش، نوع آهن قراضه ها، قیمت روز بازار، توافق فروشنده و خریدار ضایعات آهن، تعیین قیمت توسط سایت های اینترنتی، میزان کهنگی و زنگ زدگی ضایعات در برآورد قیمت ضایعات آهن تاثیرگذار است.

بهترین خریدار ضایعات لویزان

بهترین خریدار ضایعات آهن در لویزان (ضایعاتچی آهن) پس از خرید قراضه های آهنی لوازم و محصولات آهنی مختلف آن ها را به کارخانه بازیافت ضایعات آهن انتقال می دهد. در کارخانه بازیافت ضایعات آهن، این ضایعات خواص شیمیایی و فیزیکی آن ها مورد تست قرار می گیرد. پس از مشخص شدن درصد مواد تشکیل دهنده، این ضایعات به بخش بازیافت فلزات انتقال داده می شود تا عمل ذوب و ساخت محصولات جدید انجام شود.

 

خرید ضایعات لویزان

قیمت ضایعات آلومینیوم در لویزان

آلومینیوم جزء آن دسته از فلزهایی هستند که قیمت آن ها با توجه به افزایش تقاضا بالا می رود. البته یکی از اصلی ترین فاکتورهای قیمت گذاری از سوی خریدار ضایعات ، نوع آلومینیوم می باشد. در کل دو نوع آلومینیوم وجود دارد که به دسته های خشک و نرم تقسیم می شوند. قیمت خرید ضایعات به این دو عامل بستگی دارد. برخی از آلومینیوم ها قابلیت استفاده ندارند، اما برخی دیگر کیفیت بهتری داشته و خریدار با بررسی های انجام شده می تواند بر سر قیمت با فروشنده به توافق برسد.

قیمت ضایعات آهن در لویزان

کلی از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت خرید ضایعات آهن ، جنس و نوع آلیاژ می باشد. قیمت خرید ضایعات آهن گالوانیزه با نوع آلیاژی و روغنی آن متفاوت است. از دیگر عوامل موثر بر قیمت خرید ضایعات آهن ، میزان زنگ زدگی ، آلودگی و خرابی این ضایعات می باشد. بدیهی است که هرچه مقدار معایب ذکر شده در آهن قراضه بیشتر باشد ، قیمت آن نیز کاهش می یابد.

قیمت ضایعات استیل

ضایعات استیل جزء محصولات انعطاف پذیری هستند که چکش خواری بالایی داشته و در تولید موارد مصرفی مردم کاربرد زیادی دارند. بنابراین شکی نیست که این فلز نیز همچون سایر زایدات با نوسانات قیمت روبرو باشد. در نظر داشته باشید که نحوه محاسبه قیمت گذاری از سوی خریدار ضایعات منزل بستگی به نوع استیل خریداری شده دارد که بگیر و یا نگیر باشد.

خرید ضایعات آهن و فلزات رنگی در لویزان

ضایعات آهنی، فلزی و مسی یک معضل بزرگ برای خانواده ها و سایر افراد در هر مکانی هستند که با توجه به جاگیر بودن آنها، میتوانند فضاهای خالی و مفیدی را بگیرند.همچنین جمع کردن ضایعات در محیطی عامل اصلی جمع شدن حشرات و جانوران موزی و همچنین ایجاد گازهای گلخانه ای میشود.به همین علت پیشنهاد میکنیم بجای جمع کردن آنها، برای خرید ضایعات آهن یا فروش ضایعات آهن اقدام کنید.

تلفن تماس عدلی: ۰۹۱۲۸۸۹۴۸۶۵
تلفن تماس خدایی : ۰۹۱۹۰۴۳۶۱۳۴

 

ضایعاتی لویزان

چه عواملی در قیمت ضایعات آهن تاثیر می گذارد؟

توجه داشته باشید، قیمت روز خرید ضایعات آهن مطابق با قیمت روز جهانی تعیین می گردد. البته در برخی از مواقع نیز در هنگام خرید و فروش قیمت ها با رضایت دو طرفین مشخص می شود. آهن جزء آن دسته از فلزاتی است که اهمیت زیادی در سرمایه کشور دارد و بسیاری از صنایع و کارخانه های مواد اولیه خواهان آن هستند. به همین خاطر افزایش عرضه و تقاضا مستقیماً بر قیمت خرید ضایعات آهنی تأثیر خواهد داشت.

محاسبه قیمت ضایعات استیل

ضایعات استیل جزء محصولات انعطاف پذیری هستند که چکش خواری بالایی دارند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این روزها بسیاری از مواد مصرفی مردم از طریق بازیافت استیل به دست می آید. بنابراین شکی نیست که این فلز نیز همچون سایر ضایعات با نوسانات قیمت روبرو باشد. در نظر داشته باشید که نحوه محاسبه قیمت گذاری از سوی خریدار ضایعات منزل بستگی به نوع استیل خریداری شده دارد که بگیر و یا نگیر باشد. اگر قصد فروش ضایعات استیل خود را دارید می توانید با یافتن بهترین و معتبرترین مراکز خرید و فروش ضایعات، آن ها را با بالا ترین قیمت به فروش برسانید.

نحوه محاسبه قیمت ضایعات مسی

قیمت خرید ضایعات مسی، پیرو قیمت های بازارهای جهانی است. البته در نظر داشته باشید در برخی از مواقع می توان در محصولات ناخالصی هایی نیز مشاهده کرد که این موضوع خود بر قیمت مس تأثیر گذار است به همین خاطر نمی توان به قیمت دقیق تری از آن ها دست پیدا کرد. از جمله عواملی که می توانند تأثیر گذار بر قیمت ضایعات مسی باشند، شامل قیمت مس جهانی و قیمت مس داخلی، نوسانات نرخ ارز و عوامل پیش بینی نشده هستند. همانند تمامی فعالیت های اقتصادی این ضایعات هم می توانند با نرخ ارز و تغییرات آن، دچار نوسانات بشوند.

مزایای بازیافت ضایعات برای محیط زیست

 

صرفه جویی در مصرف انرژی 75%
کاهش آلودگی هوا 86%
صرفه جویی در استفاده از مواد اولیه 90%
کاهش آلودگی آب ها 76%
صرفه جویی در مصرف آب 40%
کاهش ضایعات معادن 97%

ضایعاتچی آهن، خریدار انواع ضایعات از قبیل آهن، چدن، مس، کابل، گالوانیزه، آلومینیوم، صنعتی، لوله، میلگرد، گالوانیزه و … به بالاترین قیمت می باشد. فقط کافیست با ما تماس بگیرید.
تلفن تماس عدلی: ۰۹۱۲۸۸۹۴۸۶۵
تلفن تماس خدایی : ۰۹۱۹۰۴۳۶۱۳۴

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.