خرید ضایعات آهن در زعفرانیه

خرید ضایعات آهن در زعفرانیه

ما خریدار ضایعات آهن شما در زعفرانیه تهران هستیم به هر دلایلی مقداری آهن را در گوشه کناری از حیاط یا انباری جمع آوری کرده اید فرقی نمی کند چه نوع ضایعاتی باشد می تواند خورده آهن ،ضایعات آهن ، درب و پنجره ، تیر آهن سقف خانه های تخریبی ، شمشی یا … ما ضایعات شما را با بالاترین قیمت روز ضایعات آهن از شما خریداری می کنیم

اگر جزو دسته‌های زیر هستید می‌توانید همین الان با ما تماس بگیرید

  1. قصد اسباب کشی دارید و اسباب‌های کهنه شما را کلافه کرده است.
  2. مبلمان و تجهیزات فلزی شما کهنه شده‌اند و می‌خواهید از شر آن‌ها خلاص شوید.
  3. ضایعات فلزی از ساختمان سازی شما برجای مانده است و نمی‌دانید آن را کجا بریزید
  4. ضایعات فلزی مختلف را جمع آوری کرده و به دنبال سود خود از فروش آنها هستید
  5. تعداد کمی ضایعات فلزی دارید و می‌خواهید بفروشید
  6. مقدار زیادی ضایعت فلزی دارید و می‌خواهید بفروشید
  7. ضایعات فلزی دارید اما نمی دانید ارزش آنها چقدر است و برای فروش باید چکار کنید

۰۹۱۹۰۴۳۶۱۳۴

درجه بندی انواع ضایعات

ضایعات آهن درجه یک

لوله سیاه صنعتی ، قوطی و پروفیل بدون زنگ زدگی، انواع لوازم موتوری سبک و سنگین، شاسی اتومبیل سنگین، سر و ته آبگرمکن بدون رسوب

ضایعات آهن درجه دو

درب و پنجره، تنه دوچرخه و موتور سیکلت، آبگرمکن بدون رسوب برش خورده، لوله بار گالوانیزه، لوله بار سبک و انواع توری

ضایعات آهن درجه سه

ورق گالوانیزه مستعمل و رنگ خورده، حلب بهداشتی فله، منبع اگزوز و شلنگ های فشار قوی سوخته

ضایعات آهن درجه چهار

انواع پلیسه زنگ نزده (با حداقل دو درصد کسر)

خرید قراضه آهن در زعفرانیه

  •  قراضه‌های برگشتی خط

قراضه‌های برگشتی همانند نامش ضایعاتی هستند که از خط تولید عملیات فولادسازی و نوردسازی بدست آمده که یکی از بهترین قراضه هاست و با اندکی دستکاری بوسیله برشکاری می‌توان آن‌ها را در کوره قوس مصرف نمود اما این موضوع درخصوص اکثر قراضه‌های برگشتی صدق نمی‌کند چرا که برخی قراضه‌ها دارای آلودگی بالایی بوده و نیاز به پاکسازی دارند مانند خرسک‌ها.

  • قراضه‌های خریداری شده

قراضه‌هایی هستند که از فروشندگان قراضه خریداری شده و این قراضه‌ها ممکن است از کالای تجاری مانند خودروها و لوازم خانگی باشد و یا از تجهیزات صنعتی، ساختمانی و یا پل‌ها ایجاد شده باشد. قراضه‌های خریداری نیازمند اجرای عملیات آماده سازی هستند بعنوان مثال قراضه‌های حاصل از صنعت ساختمان سازی نیاز به به آماده سازی بیشتری دارند.

خرید ضایعات زعفرانیه

خرید ضایعات منزل زعفرانیه

ضایعات منزل یک معضل بزرگ برای خانواده ها و سایر افراد در هر مکانی هستند که با توجه به جاگیر بودن آنها، میتوانند فضاهای خالی و مفیدی را بگیرند.همچنین جمع کردن ضایعات در محیطی عامل اصلی جمع شدن حشرات و جانوران موزی و همچنین ایجاد گازهای گلخانه ای میشود.به همین علت پیشنهاد میکنیم بجای جمع کردن آنها، برای خرید ضایعات آهن یا فروش ضایعات آهن اقدام کنید.

قیمت ضایعات آهن

ضایعاتچی آهن خریدار انواع ضایعات آهن در زعفرانیه، ضایعات فلزات ، ضایعات آهن رنگی ،ضایعات مس ، ضایعات تخریب ساختمان ،ضایعات برنج ،آهن قراضه ،ضایعات میلگرد .ضایعات، موادی بازیافت ‌پذیری می باشند که در دل طبیعت رهاشده اند همه‌ی وسایلی که ما می‌شناسیم و در اطراف ما هستند بخش‌های قابل بازیافت دارند

مثل اتومبیل‌ها، صنایع ساختمانی و مواد دور ریخته شده همه و همه بخش‌هایی قابل بازیافت دارند که برخلاف زباله‌ها، ضایعات، ارزش پولی قابل‌توجهی دارند وبه همین خاطر می‌توان به آن‌ها زباله‌های گران‌ قیمت گفت.

خریدار شبانه روزی ضایعات در زعفرانیه

خرید ضایعات زعفرانیه، سرویس شبانه روزی و بدون تعطیلی ما به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی به شمامشتریان عزیزمی باشد خدمات ما بسیار سریع است. ما به صورت شبانه روزی و بدون تعطیلی برای رفع نیازهای شما تلاش می‌ کنیم . خرید ضایعات صنعتی و خرید ضایعات سرب و خرید ضایعات مس و خریدار ضایعات آهن هم با بالاترین قیمت و بهترین قیمت و به نرخ روز انجام می شود .

خرید انواع ضایعات آهنی زعفرانیه

ضایعات آهنی به ضایعات فولادی کم کربن گفته میشود که به آن قراضه آهن هم گفته میشود که آنها را ذوب و بازیافت میکنند و دوباره در صنایع تولیدی مانند بسته بندی مواد غذایی، خودرو سازی، قطعه سازی و نفت و پتروشیمی استفاده میکنند.

خریدار ضایعات فلزی شهرک زعفرانیه

ضایعات فلزی انواع مختلفی دارند که ضایعات آهن با بشترین حجم تولید و مصرف در راس این نوع ضایعات قرار میگیرد در ایران میزان تولید ضایعات آهن در حدود یک و نیم میلیون تن می باشد که از منابع مختلفی حاصل میگردد

قراضه آهنی زعفرانیه

پس از خرید قراضه های آهنی لوازم و محصولات آهنی مختلف آن ها را به کارخانه بازیافت ضایعات آهن انتقال می دهد. در کارخانه بازیافت ضایعات آهن، این ضایعات خواص شیمیایی و فیزیکی آن ها مورد تست قرار می گیرد. پس از مشخص شدن درصد مواد تشکیل دهنده، این ضایعات به بخش بازیافت فلزات انتقال داده می شود تا عمل ذوب و ساخت محصولات جدید انجام شود.

سوالات متداول 
حداقل خرید ضایعات آهن چند کیلو است ؟ ضایعاتچی آهن ، ضایعات اهن شما را بدون محدودیت و در هر وزنی خریداری می کند و هیچ حداقل و حداکثری وجود ندارد.
قیمت خرید ضایعات اهن قیمت ضایعات آهن با توجه به نوع آن و حجم ضایعات آهن متغیر می باشد.
زمان سفارش تا خرید ضایعات آهن چقدر می باشد؟ زمان حضور ما در محل برای خرید ضایعات اهن ، با توجه به محدوده مکانی شما از یک ساعت تا دو ساعت متغیر می باشد.
محل خرید ضایعات اهن کجاست ؟ محل خرید ضایعات اهن شما می تواند در محل شما و یا در انبار مرکزی ما باشد.
تسویه مبلغ به چه صورت می باشد ؟ نقدی و قبل از بارگیری ضایعات می باشد.
نحوه سفارش خرید ضایعات به چه صورت است ؟ کافی است فقط با شماره موبایل ۰۹۱۹۰۴۳۶۱۳۴یا ۰۹۱۲۸۸۹۴۸۶ تماس بگیرید .
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.